REZULTATI

MAVER DAY 2014

 

 

 

 

 

 

Uz prezentaciju novih proizvoda za 2015 godinu na natjecateljskoj stazi u Ostelattu održan je Maver day 2014.

Maver day 2014 - 1 dio

Maver day 2014 - 2 dio

REZULTATI

Završeni je svjetsko prvenstvo mladeži se održavalo u Nizozemskom gradu Assenu.Iako su bila velika očekivanje jedino je reprezentacija U-14 uspjela osvojit brončanu medalju dok su naše ostale reprezentacije plasirane ispod očekivanje.Najviše dobrih rezultata sakupile su reprezentacije Francuske ekipno 1,1,2  pojedinačno 1,3,2,1  i Poljske ekipno 2,3,1 pojedinačno 3 gdje se vidi da se nalaze na postoljima u svim kategorijama.

U-14 - ekipno 

U-14 - pojedinačno 

U-18 - ekipno

U-18 - pojedinačno

U-23 - ekipno

U-23 - pojedinačno

 

REZULTATI PRVI DAN U-14

REZULTATI PRVI DAN U-18 

REZULTATI PRVI DAN U-23

AGRAM Team Orka Maver - PRVAKINJE HRVATSKE

Na vodi Topoljski dunavac od 11.-13.07.2014.održan je 61.KUP HŠRS-a.Na svom premijernom nastupu na završnici kupa HŠRS-a  ekipa AGRAM Team Orka Maver u sastavu:Ljiljana Minanov,Ivona Majsec i Matea Minanov koje su vodili Mišo Minanov i Dejan Majsec zauzela je prvo mjesto ekipno sa pobjedama u oba dva dana te prvo Ljilja Minanov(2,1),drugo Matea Minanov(1,3) i peto  Ivona Majsec (1,4)mjesto pojedinačno.Čestitamo na odličnim rezultatima.smiley

PRVACI HRVATSKE 2014:

seniori     ekipno -UDICA Donji Miholjac

                  pojedinačno- Dejan Vondrak - Bjelka GME Sunja

seniorke  ekipno - AGRAM Team Orka Maver

                  pojedinačno - Ljiljana Minanov - AGRAM Team Orka Maver

juniori      ekipno - ODRA Velika Gorica

                 pojedinačno - Alan Filep - ODRA Velika Gorica

juniorke   ekipno - MURA Mursko Središće

                 pojedinačno - Iva Jagec - MURA Mursko Središće

seniorke ekipno

seniorke pojedinačno 

seniori ekipno

seniori pojedinačno

juniorke ekipno 

juniorke pojedinačno

juniori ekipno 

juniori pojedinačno

 

 

Međimurska 1.liga nastavljena je 3. kolom na vodi u Sv.Križu gdje je ovogodišnju dominaciju nastavila ekipa Šaran Team Orka Maver iz Gardinovca koja se osvojivši 1.mjesto(Dragutin Čeh 2,Stjepan Kolarić  2,Darko Živković 5) učvrstila na vodećoj poziciji lige sa 4 boda(2,1,1).  

MEĐIMURSKA LIGA 2014

Ekipa Agram - Team Orka Maver nastavila je uspješnu natjecateljsku sezonu nastupima na 3.kolu (Rakitje) i 4. kolu (Kupa Sisak)  1.lige HŠRS-a za seniorke.Nastup na 3. kolu završile su na 5. mjestu(3,3,7) uz izgubljenu bonus ribu koja bi donijela prvo mjesto ekipno dok su kao domaćini na Kupi  u Sisku osvojile 1.mjesto te učvrstile drugu poziciju u ligi.

Drugo kolo županijske lige Osječko Baranjske županije održano je na jezeru Jošava.Nakon lošeg početka sezone ekipa Smuđ-Team Orka Maver iz Črnkovaca uspjela je osvojiti drugo mjesto sa 16 bodova i 2078gr.Prva je bila ekipa Amur iz Darde sa 13 bodova i 2408gr dok je treće mjesto osvojila ekipa Šaran Nard sa 16 bodova i 1937gr.Za Smuđ Team Orka Maver nastupili su Slavko Jelić (3),Petar Majdenić(5) i Antonio Juras(8).Nakon dva kola Smuđ Team Orka Maver  zauzima drugo mjesto sa 6 bodova zaostatka za vodećim.

 

LIGA ŠRS OBŽ

 Završeno je 34. Svjetsko klubsko  prvenstvo  koje se održavalo 7-8.Lipnja u Sloveniji.Prvo mjesto osvojila je ekipa Sensas Povazska Bystrica iz Slovačke ,drugo mjesto zauzela je ekipa Perfect-Tima'r-Mix Team iz Mađarske koja je odličnim drugim danom nadoknadila veliki zaostatak i probila se sa sedmog mjesta  i treća je bila ekipa Team Allvega iz Rusije.Hrvatsku je predstavlja ekipa ŠRK“ RAK“ iz Rakitja  prošlogodišnji pobjednici lige koja je nakon dva dana zauzela 18. mjesto.

ukupni rezultati

ekipno prvi dan

sektorski prvi dan

ekipno drugi dan

sektorski drugi dan

treninzi ekipe Perfect-Tima'r-Mix Team :

ponedjeljak 02.06.

utorak 03.06.

srijeda 04.06.

četvrtak 05.06.

 

 

U Novakovcu je održano drugo kolo 1. županijske lige Međimurja gdje su kao domaćini natjecanje nastavili i članovi Šrd"Šaran" Team Orka Maver.Sa dva prva sektorska plasmana i jednim šestim osvojili su prvo mjesto te u ukupnom poretku nakon dva kola zauzimaju vodeću poziciju.

 

međimurska liga 2014

Ekipa AGRAM - Team Orka Maver svoju natjecateljsku sezonu nastavila je nastupom na prvenstvu II zone održanom na Rakitju.Sa tri prva sektorska plasmana Ivona Majsec 5800gr,Ljilja Minanov 4800gr i Matea Minanov 11800 uvjerljivo su osvojili prvo mjesto. 

Prvo i drugo kolo prve lige HŠRS-a za senioke ordžana su 17,18.05.2014 na vodi u Žabniku.Ekipa ŠRK Agram Team Orka Maver ostvarila se odlične rezultate te nakon prvog kola i trećeg mjesta te drugog kola i drugog mjesta zauzima drugo mjesto sa 5 bodova.Za ekipu su nastupile:Matea Minanov (4,1 mjesto),Ljiljana Minanov(2,4mjesto) i Ivona Majsec(3,4 mjesto).Slijedeća kola na rasporedu su 21.06. Rakitje i 22.06. Kupa Sisak

 

 

 

Na vodi Perutnica pored preloga održano je prvo kolo prve međimurske lige.Ekipa  Šaran - Team Orka Maver iz Gardinovca osvojila je drugo mjesto sa 14 bodova i ulovljenih 18584 gr.Prvo mjesto osvojila je ekipa Štuka iz Donje dubrave dok je treća bila ekipa Smuđ iz Draškovca.Za ekipu Šaran Team Orka Maver nastupili su Dragutin Čeh  1. mjesto-9939gr,Darko Živković 3.mjesto-4406gr i Josip Cerković 9.mjesto-4237gr.  

Međimurska lige 2014

Održana su prvenstva županija za kvalifikacije na završnicu Kupa Hrvatske.Nove članice Team Orke ŠRK AGRAM iz Zagreba svoj put započele su pobjedom na prvenstvu grada Zagreba.ŠRD ŠARAN Team Orka iz Gardinovca prošao je kao šesti na prvenstvo zone,dok se ekipa ŠRK SMUĐ Team Orka iz Črnkovaca nažalost nije uspijela plasirati na zonu.

Čestitamo na rezultatima. 

 

5. KUP GRADA  KOPRIVNICE

 

 

 

U sklopu manifestacije ribolovci svome gradu održan je 5 Kup grada Koprivnice.Nastupile su i dvije ekipe Team Orka - Koprivnica i Međimurje te ostvarile zapažene i dominantne  rezultate.Prvo mjesto ekipno osvojila je Team Orka Koprivnica u sastavu Josip Cirkvenec,Dario Čeki,Saša Mustač(7,1,1) sa 9 bodova i ulovljenih 20287gr,drugoplasirana je bila ekipa Karas iz Kuzminca sa 10 bodova i 13857gr ,treća je bila ekipa Korane iz Karlovca sa 15 bodova i 9236gr a četvrta Team Orka Međimurje u sastavu Darko Živković,Josip Orehov i Stjepan Kolarić(10,4,1) sa 15 bodova i 6494gr.Pojedinačno prvi je bio Saša Mustač Team Orka Koprivnica sa 11215gr, drugi Dario Čeki  Team Orka Koprivnica sa 8199gr i treći Stjepan Kolarić Team Orka Međimurje sa 4411gr.

fotogalerija

             

5 KUP GRADA KOPRIVNICA

Na pojedinačnom natjecanje  ŠRD"ŠARAN" Gardinovec održanom 30.03.2014. na vodi u Gardinovcu okupilo se 27 natjecatelja.Nakon vrlo teškog ribolova članovi  ŠRD"ŠARAN" Team Orka Gardinovec ostvarili su zapažene rezultate.Dragutin Čeh  525gr 3. mjesto,Darko Živković 464gr 4.mjesto i Stjepan Kolarić 151gr 14.mjesto.

 

2° Memorial Loredana Paioli održan je 18.11.2012. na rijeci Mincio u mjestu Peschiera del Garda. U konkurenciji 42 ekipE prvo mjesto osvojila je ekipa Pesca Sport Verona Maver sa 6 bodova  (1-1-1-3) a pojedinačni pobjednik bio je Fierravanti Davide sa ulovljenih 13690 gr.

FOTO

VIDEO

 

2 MEMORIAL LOREDANA PAIOLI

Završen je sedmi po redu EXTREME CARP CUP u Ludbregu.

REZULTATI 7.EXTREME CARP CUP

Završena je ribolovna liga HŠRS-a 2012 za seniorke.Prvo mjesto osvojila je ekipa Trnje Jagi iz Zagreba sa 12 bodova,druge su bile seniorke Koprivnice sa 17 bodova i treće, debitantice u ligi ,seniorke ŠRD KLEN-a iz Sv.Marije sa 18 bodova.Pojedinačno prvo mjesto pripalo je Tatjani Štajduhar ŠRK"Koprivnica" sa 14 bodova,drugo Matei Minanov ŠRK "Vidra" 20 bodova i treće Pauli Pongrac ŠRD   "Klen"Sv.Marija sa 21 bodom.Mjesto u reprezentaciji Hrvatske za 2013. osigurale su još Vanda Kos,Marija Turković  iz ŠRK"Trnje Jagi" i Ivona Majsec iz ŠRK"Špansko". Čestitamo na rezultatima.

REZULTATI LIGE HŠRS-a 2012 - SENIORKE

Završena je JESENSKA LIGA 2012. Kroz četiri kola prošlo je 38 natjecatelja a ukupno je ulovljeno  594,41 KG ribe.Prvoplasirani je Ivica Bonono Hasan sa 6 bodova,drugoplasirani Blažon Ivan sa 27 bodova i trećeplasirani Leo Begović sa 38 bodova.Najbolji pojedinačni ulov na kolu je ostvario Kračun Zlatko sa 24.020g.

  

FOTO 

JESENSKA LIGA 2012

7.SALORI KUP

 

 

          Na vodi Mala Đola u Dardi  održan je 7.SALORI KUP, pojedinačno natjecanje,koje je u seniorskoj konkurenciji okupilo 31 natjecatelja.Prvo mjesto zauzeo je Antonijo Juras, ŠRD SMUĐ Team Orka Maver sa ulovljenih 5388 g ribe,drugi je bio Tibor Živić ŠRD Gakovac sa 3074g a treće mjesto zauzeo je

Franjo Balentović ORŠK Osijek sa 1860g.Iz ekipe ŠRD SMUĐ Team Orka Maver nastupio je još i Petar Majdenić koji je zauzeo 8 mjesto.  

VII SALORI KUP

Završeno je 5 i 6 kolo  liga hšrs-a.

REZULTATI

ŽUPANIJSKA LIGA ŠRS MEĐIMURJA

 

 

 

 

Na vodi u Turčušću održano je 4. kolo 1.Međimurske županijske lige.prvo mjesto svojila je ekipa ŠRD"Štuka"D.Dubrava,drugo mjesto ŠRD "Šaran" Team Orka Maver sa bodova dok je treća bila ekipa  ŠRD"Ostriž 1"iz Novakovca 

Nakon održana četiri kola na vodećoj poziciji lige nalazi se ekipa ŠRD "Šaran" Team Orka Maver iz Gardinovca  sa 16 bodova.

 

19.EUROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 2013

 

 

 

Završeno je Europsko prvenstvo kojem je ove godine domaćin bio Novi Sad.Prvak Europe postala je ekipa Belgije sa 56 bodova  koja se nakon 6.mjesta prvog dana popela na pobjedničko postolje,druga je ekipa Italije sa 57,5 boda,a treća ekipa Mađarske sa 58 bodova.Ekipa Hrvatske je zauzela 18.mjesto sa ukupno 164 boda.Pojedinačno prvo mjesto osvojio je Szilard Szilvasi iz M ađarske sa 2 boda,drugi je bio Eric De Diventi iz Belgije sa 3 boda i 15788g,treći je bio Francuz Alan Dewimille sa 3 boda i 12967g.  

EKIPNO

POJEDINAČNO

EKIPNO PRVI DAN

EKIPNO DRUGI DAN

POJEDINAČNO PRVI DAN

POJEDINAČNO DRUGI DAN

SEKTORSKI PRVI DAN

SEKTORSKI DRUGI DAN

FOTO

MAJSTORICE 2013

 

 

 

 

Nakon šest kola majstorica,natjecanja za reprezentaciju Hrvatske,dobili smo sastav koji će nas predstavljati na 60 Svjetskom prvenstvu koje se ove godine održava u Poljskoj 9-15.9.Grad domaćin je Varšava a natjecanje će biti održano na kanalu Zeranski.

60 SVJETSKO PRVENSTVO VARŠAVA  2013.

REZULTATI

TIMAR MIX  EXNER KUP 2013

 

 

 

FOTOGALERIJA

Održano je 4. kolo lige ŠRS Osječko Baranjske županije.Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver iz Črnkovaca u sastavu Petar Majdenić,Danijel Perković i Antonio Juras sa 6 bodova.

Nakon održana četiri kola na prvom mjestu sa tri boda prednosti nalazi se ekipa ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver Črnkovci,dok pojedinačno prvo mjesto zauzima MaDanijel Perković ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver Črnkovci sa 5 bodova.

Po iznimno olujnom vremenu sa odgođenim početkom natjecanja te mnoštvom žutih kartona prvog dana te sa prekidom natjecanja drugog dana zbog olujnog nevremena završeno je svjetsko prvenstvo za kategorije U 14,U 18 i U 23.

 

 

U 14

2.Francuska 25

2.Mađarska 27

3.Italija 35

4.Hrvatska 38

REZULTATI 1. DANA 

UKUPNI REZULTATI

U 18

1.Engleska 10

2.Francuska 37

3.Češka 51

7.Hrvatska 59

REZULTATI 1.DANA

UKUPNI REZULTATI

U 23

1.Mađarska 35

2.Engleska 37

3.Njemačka  41

15.Hrvatska 112

REZULTATI 1.DANA

UKUPNI REZULTATI

 

Završena su lige Hšrs-a za 2012 godinu.Zadnja kola su kao i proteklih godina bila puna preokreta.Ekipa ŠRK"Varaždina" je ponovno pobjednik prve lige ispred ŠRK"Bjelka GME"iz Sunje i ŠRD "Glavatice" iz Preloga.Ulazak u prvu ligu izborile SU ekipe ŠRK"Štuke" Torčec,ŠRK"TPK"Zagreb i ŠRK"Amur"Darda dok su iz prve lige ispale ŠRK"Velika Gorica",ŠRK"Klen"Nova Gradiška i ŠRK"Sava"Županja.Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo se svima koji su slanjem rezultata omogućili da vas pravovremeno informiramo o natjecanjima.

 

LIGE HŠRS-a 2012

Od 9. do 11.11 2012. godine oržao se Kup Hrvatske u ribolovu na moru.Domačin je ove godine bio grad Biograd a natecanje se odvijalo u 7 disciplina i kategorija.Čestitke na postignutim rezultatima.

REZULTATI KUPA HRVATSKE 2012 - HSŠRM

 

 

Team Timar Mix Perfect po drugi put za redom je postao prvak Mađarske u čemu veliki doprinos ima obitelj Timar.Szabolcs,Daniel i Gabor su na taj način zaokružila vrlo uspješnu sezonu gdje su kao kapetani i treneri reprezentacija Mađarske u kategorijama juniora(U-14-2.mjesto,U-23-1.mjesto i seniorki (4.mjesto)te kao sudionici svjetskog klubskog prvenstva(3.mjesto) ostvarili vrlo zapažene rezultate te pomogli smjestiti Mađarsku na sam vrh svjetskog ribolova.    

video Szeget 2013

Nakon održanog 5. kola lige ŠRS Osječko Baranjske županije,ukupno prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver iz Črnkovaca sa ukupno osvojenih 9 bodova,a pojedinačno prvo mjesto u ligi uvjerljivo je osvojio Danijel Perković ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver Črnkovci sa 6(1,1,1,1,2) bodova,dok je treći Petar Majdenić ŠRK "Smuđ" Team Orka Maver Črnkovci  sa 18 bodova.Čestitamo na uvjerljivim rezultatimasmiley

uskoro tablica i kompletni rezultati

 

 

Na rijeci Krupa u Čapljini od  5 do 11.08.2013 održavalo se 15. svjetsko prvenstvo invalida i 6. svjetsko prvenstvo veterana.

 

REZULTATI  1.DANA  - INVALIDI 

REZULTATI 1.DANA - VETERANI

UKUPNI REZULTATI - INVALIDI

UKUPNI REZULTATI - VETERANI

Završeno je 60.Svetsko prvenstvo u ribolovu kojem je domaćin bila  Poljska i grad Varšava na kanalu Žeranski.

Prvo mjesto uspjela je sačuvati reprezentacija Engleske te je sa ukupno  22 boda postala svjetski prvak.Druga je reprezentacija Francuske sa 33 boda ,a trećia domaća reprezentacija Poljske sa  39 bodova.Slijede:4.Belgija,5.Češka,6.Italija,7.Latvija,8.Mađarska,9.Wels,10.Nizozemska.Naša reprezentacija je završila ovo svjetsko prvenstvo na 35.mjestu.  

Pojedinačno svjetski prvak postao je Francuz Didier Dellanoy ispred Engleza Stevea Hemingraya na drugom mjestu i Alana Scothorna na trećem mjestu.


Nakon prvo dana na prvom mjestu je Engleska,ispred domaćina Poljske i  treće Belgije. slijede ih Francuska, Češka, Rusija, Španjolska, Latvija, Italija, Rumunjska.

Pojedinačno prvi dan: 1. Jurij Siptsov - Rusija, 2 .Muris Djug - Bosna i Hercegovina, 3. Steve Hammingray - Engleska.
 

UKUPNI REZULTATI -ekipno

UKUPNI REZULTATI -pojedinačno

REZULTATI 1. DANA

REZULTATI 2.DAN - ekipno

REZULTATI 2.DANA -pojedinačno

REZULTATI 2.DAN - sektorski

VIDEO GALERIJA - 60.SVJ.PRVENSTVO VARŠAVA, POLJSKA 

VIDEO 1 - 2.DAN

VIDEO 2 - 2.DAN

VIDEO 3 - 2.DAN

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

VIDEO 4

VIDEO 5

VIDEO 6

VIDEO 7

 

 

 

 

 

 

 

Završeno je 20 svjetsko prvenstvo za žene koje se održavalo u mjestu Radeče u Slovenij.Odličnim nastupom naša reprezentacija je osvojila 2.mjesto sa 60 bodova.prvo mjesto osvojila je Engleska sa 56 bodova dok je treća bila reprezentacija Italije sa 62 boda, koliko je osvojila i Mađarska na četvrtom mjestu.Pojedinačno odličan plasman osvojila je Matea Minanov osvojivši drugo mjesto.

Čestitamosmiley

UKUPNI REZULTATI

Za reprezentaciju Hrvatske nastupile su:

2.Matea Minanov

10.Marija Turković

19.Vanda Kos

23.Tatjana Štajduhar

90.Paula Pongrac

95.Ivona Majsec

 

REZULTATI PRVOG DANA 

Nakon višetjednih priprema i dolaska natjecatelja iz cijele Europe priroda i rijeka Jucar nisu dozvolili da se održi 8.Iberian master koji je ove godine nosio naziv SURVIVORS EDITION pa se možda i mogao održat po extremnim uvjetima.

IBERIAN MASTERS 2013 - OTKAZAN

INTERNATIONAL ANGLERS MEETING - IAM je natjecanje koje se po 5 put održavalo na Silokanalu u Branderburgu.U kratkom periodu održavanja natjecanje je postalo najpoznatije u tom dijelu Europe što pokazuje sve veći odaziv ekipa i reprezentacija.Ove godine u konkurenciji 45 ekipa pobjedu je odnijela Mađarska ekipa Walterland Maros-Mix sa 59 bodova i 134990gr  ispred reprezentacije Nizozemske 1 sa 66 bodova i 138390gr te trećeplasirane ekipe HJG Drescher sa 68 bodova i 149560gr.Pojedinačno najbolji je bio Toper Ralf - DAV Handicap  3 boda i 16660gr.

EKIPNI PLASMAN

POJEDINAČNI PLASMAN

IAM 2012

 

Tradicionalni MAVER DAY na Ostellatu u Italiji održan je ove godine po 6 puta 28.10.2012. po kišnom i vjetrovitom vremenu.Sudjelovalo je 300 natjecatelja iz cijele Europe.Uz natjecanje održana je i prezentacija noviteta za 2013.godinu.  

VIDEO 6. MAVER DAY 2012

6.MAVER DAY

18.11.2012. na vodi ŠRC-a "Zalešće" održan je tradicionalni kup "Sjećanje na Vukovar" u organizaciji  ŠRD "Mura" iz Murskog Središća.Ukupno je ulovljeno 100 300 gr ribe,a u konkurenciji 36 parova prvi je bio par Kračun Zlatko i Kočet Miodrag sa ulovljenih 15320gr.Poredak prvih pet parova:

1. Kračun Zlatko i Kočet Miodrag                                 15320gr.

2. Škoda Miroslav i Škoda Ivanka                                  9960gr.

                                                            3. Živković Darko i Kolarić Stjepan - TEAM ORKA        8690gr.

                                                            4. Pongrac Mihael i Pongrac Stjepan                             7660gr.

                                                            5. Lipić Goran i Jurčec Zdravko                                    7530gr.

 


 

Na vodi ŠRC Zalešče 14.10. održan je KUP TSH Čakovec.U konkurenciji 16 ekipa ostvareni su slijedeći rezultati:

ekipno:

1.ŠRK "Varaždin"               7 bodova  24680 gr

2.ŠRK "RAK" RakitjE          9 bodova  26900 gr

                                                            3.ŠRD "KLEN" Sv.Marija    15 bodova   18870 gr

pojedinačno:

1.Željko Guliš ŠRK "Rak" Rakitje          14670 gr

2.Alan Perko  ŠRD "Glavatica" Prelog  10080 gr

3.Emil Lukman ŠRK"Štuka" Torčec         9380 gr

FOTO

 

23.09.2012. na jezeru u Gardinovcu održan je 2.JESENSKI KUP  ŠRD"ŠARAN"Gardinovec. U konkurenciji 24 natjecatelja pobjedu je ostvario Josip Orehov ŠRD"Ostriž "Novakovec sa 2088gr, drugi je bio Ivan Blažon ŠRD"Ostriž"Novakovec sa 1242gr i treći Stjepan Kolarić ŠRD"Šaran Gardinovec sa 1080gr .

FOTO

 

2.JESENSKI KUP ŠRD

Završeno je 59.Svjetsko prvenstvo u ribolovu koje se održavalo u Republici Češkoj.Svjetski prvaci postali su Poljaci a pojedinačno prvi je bio englez Ashby Sean.

Ekipno:

 1. POLJSKA                     32,0
 2. REPUBLIKA ČEŠLA     44,0
 3. FRANCUSKA               47,0
                                                             4. SRBIJA                        47,0
                                                             5. NJEMAČKA                  52,0

                                                           12.HRVATSKA                  70,0

Pojedinačno:

    1. Ashby Sean      Engleska               2,0
    2. Fedorov Sergey     Rusija               3,0
    3. Pottelet Stephane   Francuska       3,0
    4. Litschl Mario          Austrija             3,0
    5. Danilovič Vladimir    Srbija              3,0

  15. Dejan Vondrak                                5,0
  41. Josip Kutlić                                    11,0
  50. Florijanić Davor                             13,0
  69. Darko Kolarić                                17,0
169.Siniša Vereš         1 dan                  6,0
202.Zlatko Kračun       1 dan                18,0
 

REZULTATI

VIDEO 1.DAN

VIDEO 2.DAN

SVJETSKO PRVENSTVO ON LINE

FOTO

 

 

16.09. na jezeru u Rasinji održan je  IX. KUP ŠRK"HLEBINE".Ukonkurenciji 16 ekipa pobjedila je ekipa ŠRK" Virovitice" sa 14 bodova ispred ekipe TEAM ORKA MAVER sa 16  i  ŠRK"Štuke" iz Torčec sa 17 bodova.Pojedinačno prvo mjesto osvojio je Branko Prpoš ŠRK"Bistra"Repaša sa 3801g ispred drugoplasiranog  Josipa Cirkvenca ŠRK"Hlebine" sa 3137g i trećeplasiranog Gorana Skrletovića ŠRK"Klen"Čačinci.

FOTO

 

 

 

 

REZULTATI

Zavšena je županijska ribolovna liga Koprivničko Križevačke  županije za 2012.Čestitke pobjednicima.

REZULTATI ŽUPANIJSKE LIGE Kc-Kž ŽUPANIJE 2012

Završena je županijska ribolovna liga Međimurja za 2012. godinu.Čestitke pobjednicima.

REZULTATI ŽUPANIJSKE RIBOLOVNE LIGE MEĐIMURJA 2012

09.09.2012. na Staroj Dravi u Podravskim Podgajcima održan je 15.kup ŠRD "SMUĐ" Črnkovci. Sunčano vrijeme,prijateljsko druženje i dobro domaćinstvo rezultirali su slijedeći plasman:

1.ŠRD"BELIŠĆE"               6

2.ŠRD"LINJAK"Golinci      8

3.ŠRD"ZLATNI KARAS"Viljevo  11

                                                            5.ŠRD"SMUĐ"Črnkovci         17

                                                            7.TEAM ORKA        21    

                                                            

   

REZULTATI

Nakon prvog dana u vodstvu se nalazila Češka sa 17 bodova ispred domaćina Nizozemske 24.5 boda i Rusije 28 bodova.Ukupno nakon dva dana reprezentacija Češke je zadržala prvu poziciju sa ukupno 39 bodova na drugu poziciju se probila reprezentacija Južnoafričke Republike sa 54 boda,a treće mjesto je zauzela domaća reprezentacija Nizozemske sa 60.5 boda.  Naša reprezentacija nakon lošeg prvog dana drugi dan ostvaruje sjajno četvrto mjesto te ukupno zauzima 9 mjesto sa 84.5 boda.Pojedinačno 

prva tri mjesta osvojile su reprezentativke Češke:1.Jana Gresova 2 boda 13.902 , 2.Barbora Bacinova 2 boda 4.918gr i 3.Klara Zahratkova 3 boda 11.264gr

                                                            WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012 - UKUPNO

                                                            WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012 -  foto

                                                            WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012 - 1 dan - video

                                                            WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012 - 1 dan - video

                                                            WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012

                                                            WC LEEUWARDEN TRENING 20.08.2012.- video

                                                            WC LEEUWARDEN TRENING SA INGEBORG AUDENAERD Nizozemska - video   

 

Naša muška reprezentacij sudjeluje 15-16.09.2012. na svjetskom prvenstvu koje se ove godine održava u Republici Češkoj u mjestu Uherske Hradište na rijeci Moravi.

Završen je svjetsko prvenstvo za osobe sa invaliditetom i veterane koje se održavalo u Portugalu.Naša reprezentacija u sastavu : Nikola Geček,Ivica Bonino Hasan,Željko Kljajić i Mensur Rošić zauzela je četvrto mjesto.

 

14º Campeonato do Mundo De Pesca Desportiva - Deficintes - 1 dan

                                                            14º Campeonato do Mundo De Pesca Desportiva - Deficintes - final

                                                              5º Campeonato do Mundo de Pesca Desportiva - Veteranos - 1 dan

                                                              5º Campeonato do Mundo de Pesca Desportiva - Veteranos - final

                                                              najava - WC LEEUWARDEN NEDERLAND 2012

U sklopu manifestacije Ljeto ribe uz Dravu održana je 21. Velika nagrade Svete Marije pojedinačno natjecanje na kojem se okupilo 40 natjecatelja koji su bili podijeljeni u pet podsektora.Prvo mjesto je osvojio Marinko Kvakan sa ulovljenih 12160gr, drugi je bio Martin Vrčković  sa 11750gr  i  treći Alan Perko sa 11720gr.

 

REZULTATI 21 KUPA VELIKA NAGRADA SV. MARIJE

ŠRD Som Kotoriba u subotu 28.07. održalo je tradicionalne Dane Som-a na Šodergrabi kod ribičkog doma.Od 29 parova pobjedu je ostvario Team Orka - Josip Cirkvenec,Saša Mustač sa ulovljenih 8150 gr ribe,drugi je bio par ŠRD"SOM"Kotoriba - Marko Horvat,Ivica Horvat sa ulovljenih 3820gr i treći je bio par ŠRD"SOM"Kotoriba - Dražen Kos,Darko Kobjak sa ulovljenih 1935gr.

FOTOGALERIJA

 

5.DANI SOM-a KOTORIBA 2012i

Završeno je svjetsko prvenstvo u ribolovu u kategorijama U-14 U-18 U-23 koje se održavalo u Sloveniji.

Reprezentacija U-23 postala je SVJETSKI DOPRVAK a IVAN TURKOVIĆ postao je SVJETSKI PRVAK u kategoriji U-23.Nažalost reprezentacijama U-14 i U-18  postolje je zamalo izmaklo  za jedan odnosno dva boda. 

Ukupni rezultati  U-14

Ekipno:1. MAĐARSKA 18, 2.FRANCUSKA 22, 3. SLOVENIJA 31,4.HRVATSKA 32

Pojedinačno: 1.KRISTOF RADACSI (HUN),2.DOMINIK SZIKLAI (HUN),3.SUNNY BAROCCO(FRA)

                         6.LEON JUREŠA,7.LUKA ŠUKER,12.ERWIN ŠKODA,40.TOMISLAV OREHOVEC,

                         43.ALAN FILEP  

Ukupni rezultati U-18

Ekipno:1.SLOVAČKA 25,2.ENGLESKA 36,3.SRBIJA 38,4.HRVATSKA 40

Pojedinačno:1.ROMAN PAVELKA Jr.(SVK)2.ANDREJ LIMEŠ(SVK),3.LUKE MICHAEL(GBR)

                        5.DINO HRENAR,12.ALAN PERKO,25.MATIJA LISJAK,50.MIHAEL GULIŠ,

                        54.MARIO ŠPOLJARIĆ 

Ukupni rezultati U-23

Ekipno:1.MAĐARSKA 31,2.HRVATSKA 46,3.SAN MARINO 49

Pojedinačno:1.IVAN TURKOVIĆ(CRO),2.ZOLTAN KALO (HUN),3.ARNAUD COPPIN(BEL)

                        12.SANDI MATIJAŠEVIĆ,29.MATIJA KRAŠEVAC,35.MIHAEL PONGRAC

 

Čestitamo na ostvarenim rezultatima!!!!!  smiley

Predkolom u Međimurskoj županij započele su kvalifikacije za Kup Hrvatske kojI se ove godine održava na vodama:Stara Mura Podturen i Stara Mura Žabnik.

REZULTATI KUP HRVATSKE 2012

02. i 03.06. u Portugalu je održano svjetsko prvenstvo za klubove.     

http://www.matchfishing.it/2012/06/03/mondiale-per-clubs-partita-la-missione-delloltrarno-colmic/

Proteklog vikenda održan je 7. kup jadransko podunavskih zemalja u Makedoniji.Ekipno prvo mjesto osvojila je Šru Udica iz Donjeg Miholjca , pojedinačno treće mjesto je osvojio Ljerko Majdenić, 10mjesto Antonio Juras ... Čestitke na postignutim rezultatima.

 

7 KUP JADRANSKO PODUNAVSKIH ZEMALJA

Europsko prvenstvo je ove godine održano u Španjolskoj na popularnoj stazi u Meridi.

EKIPNI PLASMAN

UKUPNI REZULTATI

Završilo je treće i četvrto kolo lige mladeži koja su se održala na rijeciKupi u Sisku    

liga mladeži 2012

plasman nako završenog drugog kola.Prilika za popravak moguća je već 02.06.2012. 

KUP LINJAKA 2012

Na jezeru Granje u Bedekovčini  održan je 13 kup u šaranskom ribolovu.

rezultati 13.šaranski kup "Jezera"

uskoro kompletni rezultati po sektorima i foto galerija

orka maver day 2012

98 natjecatelja je bilo podjeljeno u podsektore    

orka maver day 2012 sektorski plasmani

14.04.2012. Na jezeru šrc"Linjak" u Palovcu održan je prvi Facebook kup u organizaciju Šrd"Linjak"Palovec.Uskoro više...

FACEBOOK KUP 2012

TRAŽILICA

MOJA KOŠARICA
Količina:
0
Iznos:
0,00 kn

POSEBNA PONUDA STOLICA 2018

Pregledaj više

POSEBNA PONUDA ŠTEKA 2018

Pregledaj više